Kahramanlarin Görevi (Felsefe Yüzügü Serisinin 1. Kitabi) ePub download by Morgan Rice

Kahramanlarin Görevi (Felsefe Yüzügü Serisinin 1. Kitabi)

Morgan Rice
Publication date: September 2014
ISBN: 9781632910752
Digital Book format: ePub (DRM-Free)

Download ePub

Our price:
Free
"FELSEFE YÜZÜGÜ ani bir basari için her seye sahip: entrika, karsi entrika, gizem, yigit sövalyeler, kirik kalpler ile dolu çiçekli asklar, aldatma ve ihanet. Sizi saatlerce eglendirecek ve her yastaki okuyucuyu memnun edecek. Tüm fantezi okurlarinin kütüphanesinde bulunmasini tavsiye ettigimiz bir kitap."
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos

Amazon'da 400'ün üzerinde 5 yildiz ile 1 numarali çok satan!

1 numarali Çok Satan yazari Morgan Rice, büyüleyici bir fantezi serisinin ilk kitabiyla karsinizda. KAHRAMANLARIN GÖREVI (FELFESE YÜZÜGÜ SERISININ 1. KITABI) Yüzük Kralligi'nin eteklerinde küçük bir kasabada yasayan, 14 yasindaki çok özel bir çocugun etrafinda dönen destansi bir yaklasan çag hikâyesi. Dört kardesin en küçügü, babasinin en sevmedigi, agabeylerince nefret edilen Thorgrin, digerlerinden farkli oldugunu hissediyor. Bir gün büyük bir savasçi olup Kralin adamlarina katilmayi ve yüzügü Kanyon'un diger tarafindaki yaratik ordularindan korumayi düslüyor. Yasi gelip de babasi tarafinda Kralin Lejyonuna katilmayi denemesi yasaklandiginda hayiri cevap olarak kabul etmiyor ve tek basina yola koyuluyor: Kralin Meclisine ulasmaya ve ciddiye alinmaya karali...

Fakat Kralin Meclisi kendi aile dramlari, iktidar savaslari, ihtiraslari, kiskançlik, siddet ve ihanetleri ile ugrasiyor. Kral Macgil ogullari arasindan bir veliaht seçmek zorunda ve kadim Hanedan Kilici, güçlerinin kaynagi, el sürülmemis bir sekilde, seçilmisin gelmesini bekliyor. Thorgrin bir yabanci olarak geliyor ve kabul edilip Kralin Lejyonuna katilmak için savasiyor.

Thorgrin kendisinin de anlamadigi gizemli güçleri oldugunu fark ediyor, özel bir yetenegi ve özel bir kaderi oldugunu... Tüm engellere ragmen kralin kizina âsik oluyor ve yasak iliskileri çiçek açiyor; güçlü rakipleri oldugunu fark ediyor. Güçlerini anlamak için çabalarken kralin büyücüsü onu kanatlarinin altina aliyor ve ona, hiç bilmedigi, Kanyon'un ötesinde, hatta Ejderha diyarinin da ötesinde çok uzaklardaki annesinden bahsediyor.

Thorgrin tehlikeye atilip, olmak için can attigi savasçi olmadan önce egitimini tamamlamak zorunda. Fakat bu çok uzun sürmez ve kendisini, biri askini tehdit eden ve onu, tüm krallikla birlikte alt edecek soylu entrikalari ve karsi entrikalari içine çekilmis bulur.

Sofistike dünya tasarimi ve karakter yaratimiyla, KAHRAMANLARIN GÖREVI, arkadaslar ve âsiklar, rakipler ve talipler, sövalyeler ve ejderhalar, entrikalar ve politik hileler, yaklasan çag, kirik kalpler, hile, ihtiras ve ihanetlerin destansi hikâyesi. Bir onur ve cesaret, talih ve kader, büyücülük hikâyesi... Her yastan ve her cinsiyetten kisileri etkileyecek olan bu fantezi bizi asla unutmayacagimiz bir dünyaya götürüyor. Ve 82,000 kelime.

Serinin 3 - 15. kitaplari da yayinda!

"Baslangiçtan itibaren ilgimi çekti ve bir daha da birakmadi... Bu inanilmaz macera daha baslangicindan itibaren çok hizli ve macera dolu. Bir tek bos an bile bulamayacaksiniz."
--Paranormal Romance Guild {Dönüsüm}

"Hikâye akisina gizem ve entrika ögelerini katabilen esprili bir fantezi! Kahramanlarin Görevi cesur olmak ve büyüme, gelisme ve mükemmellige götüren hayat amacini fark etmekle ilgili... Dolgun fantezi maceralari, ana karakter, cihazlar ve Thor'un hayalci bir çocuktan hayatta kalmak imkânsiz kosullarla yüzlesen bir genç yetiskine evrilmesine odaklanmis enerji dolu karsilasmalar arayanlar için... Sadece girisi bile bu destansi genç yetiskin serisinin neler vadettigini gösteriyor."
--Midwest Book Review (D. Donovan, eKitap Inceleyicisi)
Please sign in to review this product.
Format:
Devices:
Kahramanlarin Görevi (Felsefe Yüzügü Serisinin 1. Kitabi) ePub can be read on any device that can open ePub files.

File Size:
1579 Kb
Language:
TUR
Other books by Morgan Rice
Arena One: Slaverunners (Book #1 of the Survival Trilogy) ePub download by Morgan Rice
Arena One: Slaverunners (Book #1 of the Survival Trilogy)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9781632910264
Format: ePub
Our price: Free
Arena Two (Book #2 of the Survival Trilogy) ePub download by Morgan Rice
Arena Two (Book #2 of the Survival Trilogy)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9781632910271
Format: ePub
Our price: $4.99
A March of Kings (Book #2 in the Sorcerer's Ring) ePub download by Morgan Rice
A March of Kings (Book #2 in the Sorcerer's Ring)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9781632910295
Format: ePub
List Price: $3.49 Our price: $2.99
A Fate of Dragons (Book #3 in the Sorcerer's Ring) ePub download by Morgan Rice
A Fate of Dragons (Book #3 in the Sorcerer's Ring)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9781632910301
Format: ePub
List Price: $3.49 Our price: $2.99