Kalkan Denizi (Felsefe Yüzügü 10. Kitabi) ePub (Adobe DRM) download by Morgan Rice

Kalkan Denizi (Felsefe Yüzügü 10. Kitabi)

Morgan Rice
Publication date: January 2016
ISBN: 9781632915344
Digital Book format: ePub (Adobe DRM)

Buy ePub

Our price:
$4.71
KALKAN DENIZI'nde (Felsefe Yüzügü Serisi 10. Kitabi), Gwendolyn güçlü kehanetler arasinda Thorgrin'den çocugunu dünyaya getirir. Artik bir ogullari oldugundan, Gwendolyn'in ve Thor'un hayati da, Halka'nin kaderi de sonsuza dek degismistir.

Thor'un karisini ve çocugunu geride birakip annesini bulmak için Halka'nin kaderini tehlikeye atacak tehlikeli bir göreve çikmaktan baska çaresi yoktur. Ancak, Thor yola çikmadan önce Gwendolyn'le MacGil tarihinin en muhtesem dügününde bir araya gelir; önce Lejyon'un yeniden olusturulmasina yardim etmesi gerekiyordur. Argon'la egitimini hizlandirir ve Gümüs'e alinip bir Sövalye oldugunda her zaman hayalini kurdugu seref ona bahsedilir.

Gwendolyn oglunun dünyaya gelisi, kocasinin gidisi ve annesinin ölümü yüzünden bitkin haldedir. Halka'nin tamami ayri düsen kiz kardesler Luanda ve Gwendolyn'i bir araya getiren bir kraliyet cenazesi için toplanir ve bu son karsilamanin ciddi sonuçlari olacaktir. Argon'un kehanetleri zihninde çinlayan Gwendolyn Halka'nin basina çok yakinda kötü bir sey gelecegini hissettiginden, bir felaket gerçeklestigi takdirde halkini kurtarmak için bir plan yapar.

Erec babasinin hastalandigi haberi alip evine, Güney Adalarina geri döner. Evlenme planlari yapilirken, Alistair de ona bu yolculukta eslik eder. Kendrick tanimadigi annesini arar ve karsisina çikan kisiyi görünce büyük bir sok yasar. Elden ve O'Connor memleketlerine döndüklerinde, beklediklerini bulamazlar ve Conven daha büyük bir yasa kapilir ve karanlik tarafa çekilir. Steffen beklenmedik bir biçimde asik olurken, Sandara Halka'dan ayrilip Imparatorluktaki memleketine dönerek Kendrick'i sasirtir.

Reece istemeden de olsa kuzenine asik olur ve Tirus'un ogullari bunu ögrenince büyük bir hainlik planlarlar. Matus ve Srog Yukari Adalarda düzeni saglamaya çalisirlar, ancak Selese bu iliskiyi tam dügününden önce ögrenince büyük bir yanlis anlasilma trajedisi yasanir ve Reece'in dizginleyemedigi tutkulari yüzünden Yukari Adalarla büyük bir savas tehlikesi belirir. Highlands'in McCloud tarafi da bir o kadar istikrarsiz durumdadir; Bronson'in yetersiz yönetimi ve Luanda'nin acimasiz davranislari yüzünden bir iç savas çikmak üzeredir.

Halka'da bir iç savas patlak vermek üzereyken, Romulus Imparatorlukta Halka'yi sonsuza dek yok edecek yeni bir büyü kesfeder. Karanlik tarafla bir anlasma yapar ve Argon'un dahi engelleyemedigi bir güçten cesaret alarak Halka'yi kesin kes yok etmek için harekete geçer.

KALKAN DENIZI sofistike dünya olusumuyla ve özellikleriyle arkadaslara ve asiklara, rakiplere ve kur yapanlara, sövalyelere ve ejderhalara, entrikalara ve politik entrikalara, resit olmaya, kirilan kalplere, aldatmacaya, hirsa ve ihanete dair destansi bir öykü. Seref ve cesaretle, kaderle ve yazgiyla, büyücülükle ilgili bir öykü. Bizleri asla unutmayacagimiz ve her yasa ve cinsiyete hitap eden bir dünyaya götüren bir fantezi.

Please sign in to review this product.
Devices:
Kalkan Denizi (Felsefe Yüzügü 10. Kitabi) ePub (Adobe DRM) can be read on any device that can open ePub (Adobe DRM) files.

File Size:
3071 Kb
Language:
TUR
Copy From Text:
Disabled.
Printing:
Disabled.
Other books by Morgan Rice
Arena One: Slaverunners (Book #1 of the Survival Trilogy) ePub download by Morgan Rice
Arena One: Slaverunners (Book #1 of the Survival Trilogy)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9781632910264
Format: ePub
Our price: Free
Arena Two (Book #2 of the Survival Trilogy) ePub download by Morgan Rice
Arena Two (Book #2 of the Survival Trilogy)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9781632910271
Format: ePub
Our price: $4.99
A March of Kings (Book #2 in the Sorcerer's Ring) ePub download by Morgan Rice
A March of Kings (Book #2 in the Sorcerer's Ring)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9781632910295
Format: ePub
List Price: $3.49 Our price: $2.99
Vampire Journals Bundle (Books 1, 2 and 3) ePub download by Morgan Rice
Vampire Journals Bundle (Books 1, 2 and 3)
Morgan Rice
Morgan Rice, September 2014
ISBN: 9780984975303
Format: ePub
Our price: $6.99