Yönetim Ilkeleri: 50 Yillik Bilgi Tecrübe, Basari ePub (Adobe DRM) download by Üzeyir Garih

Yönetim Ilkeleri: 50 Yillik Bilgi Tecrübe, Basari

Hayat
Publication date: August 2015
ISBN: 9786051511382
Digital Book format: ePub (Adobe DRM)

Buy ePub

List price:
$14.99
Our price:
$11.99

You save: $3.00 (20%)

Özellikle son 20 yilda yurt içinde ve disinda, bireysel sekilde baslayan isletmelerin zamanla birleserek büyümelerine tanik olmaktayiz. Çesitli alanlarda is gören kurumsallasmis bu sirketlerde, her bir bölümün sorumlulugunu yüklenecek ve yürütecek güçlü kisilere gereksinim duyulmaktadir.

Küçükten baslayip büyüyen sirketler; bunlari kuran ehliyeti, zeki, akilli, bilgili, fikir üreten, azimli, heyecanli, hirsli, teskilatçi, sirket içi ve disinda çok iyi iliskiler kurabilen ve bunlarin ötesinnde çok çaliskan olan kimselerin gayretleriyle firsatlari iyi degerlendirerek büyürler, kurum kültürü ve kimligi kazanirlar.

Küçük kuruluslarin zamanla büyüyerek kurumsallasamamasinin ana tehlikesi, profesyonel yönetime yer vermemeleri olsa gerek.

Kurumsallasma asamasina gelen isletmeler, profesyonel kimligi kazanma yolunda adimlar atmali, gereken yönetim ilkelerini uygulama safhasina geçirebilmelidir.

Üzeyir Garih, 50 yili askin is hayatinda uygulamis oldugu ilkeleri bu kitapta ele aliyor.

Please sign in to review this product.
Devices:
Yönetim Ilkeleri: 50 Yillik Bilgi Tecrübe, Basari ePub (Adobe DRM) can be read on any device that can open ePub (Adobe DRM) files.

File Size:
974 Kb
Language:
TUR
Copy From Text:
Disabled.
Printing:
Disabled.